Desetitisící předaný MAN TGE

Dodávkové vozy

Desetitisící předaný MAN TGE

Během předposledního dne mezinárodního veletrhu užitkových vozidel IAA 2018 byl oficiálně předán 10 000. van z modelové řady MAN TGE, který vyrábí fabrika ve městě Września. Vozidlo si převzala společnost Splendid Drinks Deutschland.

Lucemburská firma specializovaná na logistiku nápojů, která má německou pobočku v Berlíně, si během hannoverského veletrhu IAA zakoupila 10 vanů TGE 3.180. Shodou okolností je mezi nimi 10 000. vozidlo z nové řady lehkých užitkových vozidel značky MAN, které sjelo z linky v polském městě Września.

Tobias Schuck při přebírání symbolického klíče na stánku společnosti MAN Truck & Bus zdůraznil, že pro skupinu Splendid Drinks byla při výběru vanu TGE rozhodující dostupnost a flexibilita služeb MAN po celém Německu. Černé dodávkové vozy ve verzi 4×2 se 130kilowattovým motorem (177 k), s pohonem předních kol a automatickou převodovkou jsou na přepravu nápojů ideální, a to díky velkému užitečnému zatížení a nízké nakládací hraně. Zákazníka také velmi zaujal důmyslný koncept upevňování nákladu. Všechna vozidla mají ve výbavě digitální rozhraní RIO Box a dohodnuté servisní smlouvy ComfortSuper.

Skupina Splendid Drinks podniká v Německu jako velkoobchod, logistický specialista a systémový partner v sektoru nápojů. Od restaurací po maloobchodní prodejny, od novinových stánků po benzinové pumpy, od cateringu po podnikové jídelny – koncové zákazníky budou v budoucnu zásobovat zbožím vany MAN TGE. Nová flotila bude obsluhovat zákazníky na severu Německa.