DPD Polska si vybrala MAN TGE

Dodávková vozidla

DPD Polska si vybrala MAN TGE

Společnost MAN Truck & Bus Polska a DPD Polska podepsaly v červenci objednávku na 140 dodávkových vozidel MAN TGE 3.140. Expedice prvních vanů začala minulý měsíc, poslední várka dorazí k zákazníkovi koncem tohoto roku.

„Jsme hrdí, že to byla naše značka, kterou si vybrala DPD Polska,“ říká na margo kontraktu Grzegorz Rogalewicz, šéf prodeje v MAN Truck & Bus Polska. „Je to takříkajíc dvojitý debut, protože jde o první takovou velkou objednávku MAN podepsanou na vozy řady TGE v Polsku a pro společnost DPD to zase znamená významný nákup nejmodernějších vozidel přizpůsobených jejím potřebám.“

„Rozhodli jsme se pro nabídku od MAN zejména proto, že nás přesvědčila její flexibilita a možnost konfigurovat vozidla přesně podle našich požadavků,“ zdůrazňuje Maciej Głowacki, provozní ředitel DPD Polska.

V první řadě to byla vysoká úroveň bezpečnostních prvků, která stimulovala DPD Polska, aby si vybrala van od MAN, například asistent nouzového brzdění dodáván do vozidel řady TGE ve standardní výbavě, a také špičkový komfort při práci. Bílé dodávkové vozy s logem DPD mají rozšířenou paletu výbavy: klimatizaci, systém Start & Stop, nastavování volantu ve svislé i podélné ose a odpružené sedadlo řidiče s masážní funkcí. Dalším významným faktorem je nízká nakládací hrana – umožňuje rychlejší a pohodlnější vyjímání zásilek z vozidla. Výhodou jsou také mimořádně široké boční posuvné dveře, které umožňují bez problémů nakládat a vykládat i velké předměty; na podlahu se vejde až 6 europalet. Příčka oddělující nákladní prostor od kabiny má všechny patřičné certifikáty a je extrémně pevná.

Klíčovým faktorem při každodenním intenzivním používání užitkového vozidla – vedle řádné funkčnosti – je údržba. Proto celková nabídka zahrnovala záruku mobility, kterou MAN poskytuje jako jediná značka na trhu. To pro zákazníka znamená, že i kdyby vozidlo bylo dlouho nepojízdné, k dispozici bude mít náhradní van téže třídy se stejným typem karosérie.