Interiérové studio v BMC Plauen

Autobusy

Interiérové studio v BMC Plauen

Zákazníci si nově mohou sestavit individuální výbavu svých autobusů přímo v MAN Bus Modification Center v Plauenu. Nové interiérové studio k tomu nabízí dokonalé podmínky.

MAN Bus Modification Center (BMC) uvedlo nedávno do provozu své nové interiérové studio v Plauenu, takže nyní si mohou zákazníci sestavit kompletní interiér svého autobusu přímo na místě. Na rozloze 60 m2 jsou vystaveny všechny potahové látky, podlahové krytiny i vnitřní obložení autobusů MAN a NEOPLAN. „Zákazníci mají možnost vidět naživo různé varianty a tzv. si je „osahat“. Právě u látek hraje hmatový dojem rozhodující roli,“ vysvětluje André Körner, vedoucí MAN Bus Modification Center a doplňuje: „Navíc takto se dají mnohem snáze posoudit originální materiály. Například, zda čalounění harmonizuje s podlahovou krytinou a vnitřní výbava vyhovuje konkrétnímu dopravci a jeho potřebám.“ Ve studiu dostanou zákazníci i komplexní informace ke všem otázkám týkajícím se designu, komfortu, vybavení a prostorového uspořádání interiéru.

V expedičním centru MAN Bus Forum v Mnichově, ve výrobním závodě v Ankaře a také v polských Starachowicích jsou interiérová ​​studia k dispozici již déle a zákazníci je často využívají. Iniciativa pro vytvoření interiérového studia, které zahrnuje i paletu laků, přišla z oddělení podpory prodeje autobusů a interiérů. Konkrétními nápady přispěli Sigrun Riederer-Hegemann a Birgit Schneider, které mají v této oblasti dlouholetou praxi a jsou k dispozici zákazníkům v mnichovském MAN Bus Forum. Pracují také v týmu, který každoročně sestavuje kolekci materiálů a ty jsou následně vystaveny ve všech čtyřech interiérových studiích. Gabriela Fabeck, architektka společnosti MAN Truck & Bus, navrhla na základě zkušeností svých kolegyň nábytek pro prezentaci materiálů: „Kladli jsme velký důraz na to, aby studio bylo přehledně aranžované, světlé a s moderním designem. Zákazníci by se zde měli cítit komfortně a měli by intuitivně najít řešení, která splňují jejich představy.“

MAN Bus Modification Center v Plauenu spustilo provoz v roce 2015. Kolem 140 zaměstnanců zde plní speciální požadavky zákazníků – od salónku v zadní části autobusu až po kompletní Discobus nebo double-decker s 20 lůžky v horním podlaží. „Jsem velmi hrdý, že můžeme i u nás nabídnout zákazníkům interiérové studio a odborné konzultace v duchu vysokých standardů MAN – tak jako v Mnichově, Ankaře či Starachowicích. Jde o další krok směrem k maximální orientaci na zákazníka,“ říká André Körner.