MAN Česká republika a projekt Srdcaři

Podporujeme

MAN Česká republika a projekt Srdcaři

Značka MAN reprezentuje to nejlepší, co je v rámci celosvětové nabídky segmentu dodávkových, nákladních a užitkových vozidel, autobusů a autokarů k dispozici. MAN je historicky spjat s pravidelným uváděním nových konstrukčních a servisních řešení, která výrazným způsobem přispívají k efektivitě podnikání zákazníků, provozovatelů a uživatelů jeho produktů. Výrazná zákaznická orientace je základním mottem všech aktivit shrnutých pod značku MAN.

K tomu, aby bylo možno nabízet produkty a služby vysokého standardu MAN nestačí však jen vysoká odbornost, excelentní pracovní schopnosti a příznačná loajalita – vrcholnou ingrediencí je „kousek srdce“.

Přesně tak všichni zaměstnanci MAN pracují a přesně tak to cítí. Protože se kladné příklady přitahují, podporují a navzájem potencují je nasnadě, že projekt SRDCAŘI.CZ oslovil čelní představitele společnosti MAN Truck & Bus Czech Republic, s.r.o.

Jdou do toho srdcem!

SRDCAŘI jsou otevřená komunita vyznavačů cestování, poznávání cizích krajů a vyhledávačů adrenalinu ve všech jeho podobách. Základ projektu tvoří redakce: režisér a spisovatel Miroslav Náplava, moderátorka Lucie Výborná, kameraman potápěč Honza Tutoky, střihač Pavel Šístek , kameramani Ondřej Hošek a Antonín Grimm. Velmi důležitou skupinou jsou také spolupracovníci redakce mezi, které patří: Petr Horky režisér moderátor, Miroslav Stingl cestovatel, Miroslav Zikmund cestovatel, Aleš Čuma malíř, Miloš Bruner cestovatel a mnoho dalších převážně z cestovatelské komunity

Projekt provozuje unikátní cestovatelský speciál MAN postavený na základě vozidla skvělé modelové řady MAN LE. „Říkáme mu pohádkově MANka, je pro nás jak pohyblivou adresou, tak spolehlivým zázemím ne jen pro přesun z místa A do místa B, ale i základnou pro převoz natáčecí techniky s možností dobíjení kamerových baterii. Je i přechodným domovem s možností vaření spaní de facto kdekoli. MAN jsme zvolili ne jen díky spolehlivosti, ale i pro možnosti servisu po celém světě,” popisuje projektový vůz MAN LE 4×4 Jan Tutoky.

MAN má vždy řešení

„Nejprve jsme uvažovali, že bychom projekt SRDCAŘI.CZ podpořili poskytnutím základního či rozšířeného servisu cestovatelského vozidla, které provozují“, říká odpovědná za marketing a komunikaci společnosti MAN Truck & Bus Czech Republic, s.r.o. paní Jana Machourková. „Vzápětí jsme si ale uvědomili, že naše vozidla opravdu nevyžadují složitou a častou údržbu, a že bychom tudíž participovali na cestovatelských aktivitách SRDCAŘŮ menší částkou než jsme zamýšleli,“ vysvětluje vývoj sponzorského spojení mezi automobilkou MAN a projektem SRDCAŘI.CZ Ing. Machourková. „Nakonec jsme se tedy rozhodli podpořit projekt SRDCAŘI.CZ, lidi, kteří dávají do všeho co dělají také své srdce, rovnou finanční částkou.“

Spolupráce do budoucna

Spojení MAN Truck & Bus Czech Republic, s.r.o. a projektu SRDCAČI.CZ  pro rok 2018 bylo slavnostně vyhlášeno při příležitosti oslav 25. výročí přítomnosti společnosti MAN v České republice.

Slavnostního aktu se zhostil jednatel a generální ředitel společnosti MAN Truck & Bus Czech Republic, s.r.o. pan Reinhard Faderl a Jana Machourková, odpovědná za marketing a komunikaci, společně s představiteli projektu SRDCAŘI.CZ.

Kladné emoce

Pro televizi Prima projekt SRDCAŘI.CZ  připravil seriál cestovatelských dokumentů Srdcaři v Africe, další dokumenty běží na internetovském kanále Stream a v elektronickém prostoru je k dispozici též cestovatelský magazín Srdcaři. Všechny publikační výstupy byly připraveny také s technickou podporou a zázemím cestovatelského speciálu MAN LE. Brzy zamíří do kin film Srdcaři v Africe, který bude vycházet z původního seriálu cestovatelských dokumentů s obohacením o další příběhy. Na pultech knihkupectví se objeví též kniha se stejným titulem.

V nejbližších týdnech a měsících Srdcaři zamíří tentokráte na sever evropského kontinentu, aby pro nás opět objevili celou řadu zajímavostí tamní přírody a působení lidstva na ni. Stejně jako v případě pořadu „Srdcaři v Africe“ nepůjde ani v projektu „Srdcaři na severu“ o klasickou road movie, ale o cestu za srdcařskými příběhy ve všech dimenzích, všech ročních obdobích, na souši, pod vodou, pod zemí i ve vzduchu, po svých, na lyžích, v balonu či virníku. Srdcař všude bratra má!

Jsme hrdi na fakt, že k těmto činnostem, které v nás všech podporují a prohlubují vztah k přírodě obecně a k naší planetě konkrétně využívají SRDCAŘI.CZ vozidlo značky MAN!