MAN DĚKUJE VŠEM ŘIDIČKÁM

Kampaň

MAN DĚKUJE VŠEM ŘIDIČKÁM

Mezinárodní den žen pojal MAN Truck & Bus jako příležitost vzdát hold všem řidičkám a ženám v dalších logistických profesích.

Když MAN vyvíjí nová vozidla, řidiči jsou vždy v centru pozornosti. Ale Mezinárodní den žen – 8. březen – je nejvhodnější čas pro různé kampaně zaměřené speciálně na řidičky. Mezi aktuálními akcemi věnovaným ženám je nejviditelnější přejmenování nového modelu TGX a týmového autobusu FC Bayern z MAN na WOMAN. Tahač WOMAN TGX se zlatou metalízou bude výrobce používat při různých kampaních na podporu komunity řidiček trucků. Jako první si tento unikátní tahač vyzkoušela Steffi z firmy Trio Trans (na snímku), kterou vylosovali v rámci klubu MAN Trucker’s World.

Součástí kampaně věnované ženám je vedle různých soutěžích i příběh Julie Beitler, která poskytla pohled na život a každodenní práci řidičky kamionu (lze vidět na kanálu MAN YouTube). „Na Mezinárodní den žen by MAN rád poděkoval a vyjádřil uznání všem našim kolegyním. Máme společný cíl – aby se princip rovných příležitostí uplatňoval v praxi. MAN je hrdý na všechny své řidičky a aktivně je podporujeme touto kampaní,“ zdůraznil Göran Nyberg, člen představenstva pro prodej a marketing v MAN Truck & Bus SE.

I 110 let po prvním Mezinárodním dni žen jsou požadavky na důstojnou práci a spravedlivé mzdy stále aktuální. Mezinárodní den žen 2021 nám to připomíná – tak jako MAN Truck & Bus pomocí svých kampaní.