Mobilní kancelář na bázi vanu TGE

Dodávková vozidla

Mobilní kancelář na bázi vanu TGE

Prodejní divize společnosti MAN byla vždy schopna vytvářet a dodávat nástavby, vestavby či vybavení interiéru optimálně přizpůsobené požadavkům zákazníků a potřebám jejich podnikání. Posledním příkladem je konferenční dodávkový vůz MAN TGE – exkluzivní mobilní kancelář, kterou realizovali odborníci z Modifikačního centra autobusů BMC ve východoněmeckém Plauenu.

Uprostřed interiéru prosklené verze dodávky MAN TGE s tónovanými okny jsou čtyři otočná křesla Pullman s integrovanými bezpečnostními pásy umístěny naproti sebe u dvou skládacích stolů – takovou konfiguraci lze ponechat i během jízdy. Konferenční místnost je doplněna malým barem s lednicí, jídelním koutem hned za kabinou řidiče a na opačném konci skříní využívající celou vnitřní výšku zadní části, kde lze uložit zavazadla a kabáty. Boční panely vpravo a vlevo od sedadel jsou vybaveny elektrickými zásuvkami s napětím 230 V, USB přípojkami a indukčními vaničkami na nabíjení telefonů, síťové připojení na cestách zajišťuje palubní router. A aby to nebylo málo, v barové skříňce je umístěn i monitor s úhlopříčkou 42 palců, který se dá v případě potřeby vyklopit jediným stisknutím tlačítka. Pomocí bezdrátového připojení HDMI můžete prohlížet soubory uložené ve vašem notebooku nebo videokameře. K pohodlí přispívají držáky nápojů a nepřímé vnitřní osvětlení LED s nastavitelnou intenzitou. Nástup a výstup usnadňuje elektricky ovládaný výsuvný schůdek.

První „Office TGE“ bude využívat k předváděcím účelům obchodní region MAN v jihovýchodním Německu. Wolfgang Aigner z Modifikačního centra MAN odevzdal vozidlo v mnichovském zákaznickém centru Truck Forum regionálnímu obchodnímu řediteli Martinovi Zaindlovi, který neskrýval radost: „Náš TGE nadchne nejen špičkovými službami a všemi asistenčními systémy. Je také neuvěřitelně všestranný – z pohledu portfolia a interiéru. Tento projekt to jen potvrzuje: mobilní kancelář MAN TGE umožňuje pracovat flexibilně a kdekoli. Jsme s ním tak spokojeni, že jsme si ihned objednali ještě další dvě vozidla se stejnou výbavou.“