PREMIÉRA MODELU TGX INDIVIDUAL LION S

Nákladní vozy

PREMIÉRA MODELU TGX INDIVIDUAL LION S

Představením stylového tahače TGX Individual Lion S společnost MAN Truck & Bus udělala další krok vpřed. Příjezd exkluzivní verze oznámil 11. února Göran Nyberg, člen představenstva pro prodej a marketing, prostřednictvím nového YouTube formátu MAN QuickStop.

Přesně rok po světové premiéře nové generace trucků MAN konané loni v únoru, byl uveden do života exkluzivní model MAN TGX Individual Lion S. Kromě výjimečně hospodárného provozu a orientace na řidiče – čímž vynikají všechna vozidla z nových modelových řad – nejnovější varianta tahače TGX navržená v MAN Individual nabízí i jedinečný vzhled. Jeho sportovní podoba a osobitý design i prvky výbavy splňují vše, co by si řidič mohl přát.

Byly to vlastně dvě premiéry současně: 11. února 2021 společnost MAN Truck & Bus odhalila další skvělý produkt z nové generace svých vozidel a byla to první premiéra online v novém formátu „MAN QuickStop“ na YouTube. Novinku představil Göran Nyberg, člen představenstva pro prodej a marketing, který neskrýval emoce: „Když jsem se poprvé podíval na tento truck, skutečně mi naběhla husí kůže. Vsadím se, že mnoho řidičů bude hrdých, že jezdí s MAN. Toto vozidlo je opravdu nádhera!“

Vnější stylistické úpravy na verzi MAN TGX Individual Lion S jsou výsledkem společné práce oddělení designu MAN a expertů na povrchové úpravy z MAN Individual. Pozornost vzbuzují karbonové optické efekty na nárazníku i na zpětných zrcátkách a různé sytě červené stylistické prvky zvýrazňující pozoruhodný design nové generace vozidel MAN. Elegantní provedení masky chladiče v černé barvě s chromovými lamelami a červenými linkami, volitelná střešní rampa s LED světly, lemování spodní části karoserie lištami z nerezavějící oceli, černé disky kol a exkluzivní sluneční clona vyrobená v MAN Individual – to vše pro působivý vzhled top-modelu .

Interiér v ničem nezaostává za stylovým vnějším designem. Ozdobné dekorativní prošívání v barvě „Tango Red“ na koženém multifunkčním volantu zvýrazňuje luxusní charakter modelu MAN TGX Individual Lion S podobně jako originální čalounění z alcantary s červeným stehováním. Ozdobné lišty na dveřích nesou značení Lion S a červené bezpečnostní pásy umocňují celkový sportovní dojem.

Špičková sestava prvků komfortu, prémiová sedadla, velkorysý rozsah nastavení volantu a plně digitální 12,3palcové přístroje zaručují, že pracovní prostředí řidiče v prostorné kabině modelu TGX Individual Lion S je velmi příjemné. O pohodu při jízdě se stará množství asistenčních systémů a funkcí, například adaptivní tempomat Stop & Go, MAN ComfortSteering, asistent pro návrat do jízdního pruhu LRA, asistent pro změnu jízdního pruhu a odbočování nebo automatická dálková světla. Všechny tyto vyspělé technologie jsou připraveny pomoci řidiči, aby své úkoly plnil ideálním způsobem. S volitelnými prvky komfortu od MAN Individual lze do kabiny namísto horního lůžka umístit na zadní stěnu další úložné prostory o objemu 1400 litrů nebo kuchyňskou linku s mikrovlnkou a kávovarem. Zaručeně luxusní relax během přestávek! Na přání se dodává 22palcový televizor nainstalovaný na boční stěně, který se stará o informovanost i zábavu řidičů při odpočinku mimo domov.

Avšak MAN TGX Individual Lion S není pouze o elegantním designu a patřičné výbavě. S motorem s výkonem od 510 do 640 k uhání jako velká nespoutaná kočkovitá šelma a každým coulem bude alfa samcem v kterékoli flotile.

Více o MAN Individual:

Pod hlavičkou MAN Individual společnost MAN Truck & Bus nabízí svým zákazníkům všestranné portfolio opcí, které zahrnuje individuální zušlechtění vozidla, speciální úpravy dle požadavků zákazníka a technické modifikace přímo z výroby. Lze si objednat nestandardní prvky na kabinu, podvozek, ale také k elektronice a pohonné soustavě. Všechny úpravy na zakázku, resp. modifikace vyvíjejí odborníci z MAN Individual.

Více o MAN QuickStop:

Na nové výrobky a inovace je zaměřen nový YouTube formát s názvem MAN QuickStop, který se bude vysílat jednou za měsíc na oficiálním kanálu MAN YouTube. Hostovat v seriálu bude herec a komik John Friedman a představí další hosty z řad zaměstnanců MAN i z partnerských společností, aby poskytli exkluzivní pohledy do zákulisí a odpověděli na otázky z online komunity.