První servis MAN v Mauritánii

Služby

První servis MAN v Mauritánii

Ve městě Nouakchott, metropoli západoafrické Mauritánie, otevřela společnost MAN svůj první oficiální servis. Učinila tak ve spolupráci se svým výhradním partnerem firmou SMA (Société Mauritanienne d’Automobile et d’Equipment).

V prostorách o rozloze 3200 m2 bude SMA jako výhradní a oficiální partner značky MAN v Mauritánii poskytovat služby pro majitele a řidiče vozidel MAN. Servis má dílnu se dvěma opravářskými stanovišti, sklad náhradních dílů se 700 položkami, speciální místnost na opravu motorů, showroom a kancelář prodeje. Kromě toho budou k dispozici tři servisní vozidla s pohonem všech kol vybavena tak, aby zákazníkům značky MAN, kteří pracují například v podzemních a povrchových dolech v severní části země 700 kilometrů od hlavního města, operativně poskytovala pomoc při poruchách a potřebných opravách.

Společnost SMA splnila strukturální podmínky pro otevření servisního střediska za úctyhodně krátký čas: trvalo to jen dvanáct měsíců od vytvoření partnerství v květnu 2016. Adel Lunz, ředitel centra MAN NWC Africa, zdůraznil výjimečnou spolupráci: „Jsme naprosto spokojeni. Ve společnosti SMA dokázali, že jsou spolehlivý a ambiciózní partner, který je připraven investovat, aby zákazníkům značky MAN v Mauritánii poskytoval služby špičkové kvality.“

U příležitosti slavnostního otevření centra byl přibližně stovce pozvaných hostů a zákazníků ze sektoru těžebního průmyslu, dopravy a logistiky představen MAN TGS 40.400 6×6. Odolné vozidlo s pohonem kol všech náprav se perfektně hodí pro nasazení do podmínek v tropickém pásmu. „Toto je pro nás historický den a jsme nesmírně hrdí, kolik hostí ho s námi slaví,“ řekl Brahim Ahmed Salem Ghadda, předseda dozorčí rady SMA. K zákazníkům se připojili mauritánská ministryně ekonomických záležitostí Naha Mint Hamdi Ould Mouknassová, mauritánský ministr dopravy Seyedna Ali Ould Mohamed Khouna a stálý zástupce německého velvyslanectví v Mauritánii Ander Dauth.