Reorganizace představenstva společnosti MAN Truck & Bus SE

Reorganizace představenstva společnosti MAN Truck & Bus SE

Dr. Andreas Tostmann je nástupcem Joachima Dreese, Dr. Martin Rabe je nástupcem prof. Dr. Carsten Intra v oddělení lidských zdrojů. Andreas Tostmann přebírá funkci předsedy představenstva společnosti MAN Truck & Bus.

MAN Truck & Bus SE reorganizuje tým svého představenstva. Andreas Tostmann, nyní ředitel výroby a logistiky ve společnosti Volkswagen Passenger Cars, převezme funkci předsedy představenstva. Na základě společné dohody dne 15. července 2020 nahradí Joachima Dreese, který opouští představenstvo společností MAN Truck & Bus SE a TRATON SE.

Dr. Martin Rabe, nyní vedoucí organizace, HR procesy a IT ve společnosti MAN Truck & Bus nahradí profesora Dr. Carstena Intru jako výkonného člena představenstva pro oblast lidských zdrojů a lidských zdrojů. Dozorčí rada MAN v úterý přijala odpovídající rozhodnutí.

Dozorčí rada poděkovala Joachimu Dreesovi za jeho velmi dobrou práci   za posledních pět let. Produktové portfolio je velmi dobrém stavu a úspěšně umístěno na jednotlivých trzích. Právě představená nová generace nákladních vozidel byla zákazníky velmi dobře přijata. Andreas Tostmann, odborník na výrobu s mnohaletými zkušenostmi ve skupině Volkswagen, nyní přebírá kormidlo společnosti.

Joachim Drees zahájil proces udržitelné změny ve společnosti MAN a během pěti let ji jako generální ředitel posunul kupředu. Produktové portfolio bylo kompletně přepracováno a v krátké době úspěšně uvedeno na trh. Je třeba poděkovat také za je úspěšnou práci na poli elektromobility. Joachim Drees těmito kroky nasměřoval společnost MAN do budoucnosti. Kromě toho měl jako generální ředitel MAN rozhodující vliv na IPO (Initial Public Offering), na vstup společnosti TRATON SE na burzu k prvnímu veřejnému obchodování jejích akcií.

Další informace na www.mantruckandbus.cz

 

Program efektivní dopravy MAN Truck & Bus

Objem dopravy na evropských silnicích neustále roste. Současně však v důsledku ubývání zdrojů energie je doprava stále dražší. MAN Truck & Bus jako jeden z předních výrobců autobusů a nákladních vozidel výraznou mírou přispívá k neustálému zlepšování efektivity dopravy. MAN nabízí komplexní program snižování celkových nákladů vlastnictví vozidla. Efektivita dopravy – zahrnující technologii, servis, náklady na řidiče a další expertizy – chrání životní prostředí a je přidanou hodnotou pro naše zákazníky.