TGX PERFORMANCELINE ČÍSLO 001 PŘEDÁN ZÁKAZNÍKOVI

TGX PERFORMANCELINE ČÍSLO 001 PŘEDÁN ZÁKAZNÍKOVI

Originální edice MAN PerformanceLine je exkluzivní luxusní verzí top modelu TGX D38 s nejvýkonnějším motorem 471 kW/640 k. Vyznačuje se speciálními prvky vnějšího i vnitřního designu, což z něj činí vskutku výjimečný truck: kabinu zdobí vnější chromové doplňky a přídavná světla, sluneční clona, ​​fanfáry, kryty vnějších zrcátek v antracitové barvě a na dveřích plaketa s logem exkluzivní série. Kožené opletení věnce multifunkčního volantu i kožená sedadla nejvyšší třídy s kontrastním modrým prošíváním, modré záclonky, reliéf lva na opěrkách hlavy, audio systém s navigací MAN Media Truck Advanced dohromady s dalšími nadstandardními prvky zvýrazňují luxusní kvalitu interiéru.

Královské pracoviště řidiče.

Modrý klenot, který představil MAN Truck & Bus loni na podzim ve své expozici na IAA 2016, vyrábějí na zakázku od začátku tohoto roku v limitované sérii 100 kusů. Koncem dubna v mnichovském zákaznickém centru Truck Forum připravili předání MAN TGX PerformanceLine s číslem 001 prvnímu majiteli. Klíč osobně předával Heinz-Jürgen Löw, ředitel pro prodej a marketing v MAN Truck & Bus (na snímku vpravo), luxusní tahač si převzal Hermann Stegmaier, ředitel Stegmaier Group. Nový TGX PerformanceLine se stane ozdobou flotily BFS (Business Fleet Services – divize Stegmaier Group, která pronajímá vozidla). „Usilujeme o to, abychom v naší flotile vozidel k pronájmu měli vždy nejvýkonnější vozidla a inspirovali naše zákazníky. Tento truck, který se i mně osobně velmi líbí, perfektně pasuje do našeho konceptu. Je to celkově už tří tisící vozidlo MAN, které jsme obstarali pro BFS během historie naší společnosti a současně naše edice k 90. ​​výročí Stegmaier Group, „uvedl Hermann Stegmaier při přebírání symbolického klíče.

Výrobce nabízí speciální model ve více konfiguracích: dvou nebo třínápravový tahač, ale i dvou až čtyřnápravový podvozek, všechny v kombinacích s kabinami XL, XLX a XXL. Společnost BFS dostala MAN TGX PerformanceLine ve verzi 4 × 2 s ocelově-modrým metalizovaným lakem.