TÝMOVÝ SKYLINER KLUBU BENFICA LISABON

Autobusy

TÝMOVÝ SKYLINER KLUBU BENFICA LISABON

Fotbalový tým Sport Lisboa e Benfica začal sezónu s luxusní akvizicí na poslední chvíli – cestovat na zápasy bude zcela novým autokarem NEOPLAN Skyliner.

Maximální efektivnost a výjimečný výkon. To se očekává od každého člena fotbalového mužstva, jako je Benfica Lisabon, a stejně tak i nový autokar NEOPLAN Skyliner tyto požadavky kompletně splňuje. Kromě toho však nabízí výborné pohodlí a několik řešení, díky kterým si družstvo i realizační tým na cestách odpočine a zároveň se zabaví.

Klubový Skyliner upravili v MAN Bus Modification Center s ohledem na všechny potřeby týmu a odborníci nové vozidlo vybavili vskutku inovativně. Na spodním patře je konferenční místnost se stolem a 16 pohodlnými sedadly – ideální prostředí na upřesnění strategie před každým zápasem. Nachází se tam i kuchyň vybavená zařízením nejvyšší kvality, například ledničkou a sklokeramickou sporákovou deskou, kde se dají vařit jídla stejně jako v moderní restauraci.

V prostoru na horním patře si hráči mohou vychutnat důležité chvíle oddechu a soustředit se na špičkový výkon. Je tam celkem 24 luxusních sedadel, každé s USB přípojkou, elektrickou zásuvkou a monitorem.

Pohodovou atmosféru doplňuje hi-fi výbava a multimediální systém. Vždy zaručena je také ideální teplota, a to díky systému dvouzónové klimatizace instalované v zadní části vozidla, přes který se dá individuálně ovládat nastavení teploty na horním i spodním patře. A po zápase si hráči i vedení mohou být jisti, že když se do autobusu vrátí, najdou v něm stejné pohodlí, jako když z něj odešli – díky stacionární klimatizaci s elektrickým kompresorem umístěným v zavazadlovém prostoru.

Maximální bezpečnost na cestách garantují nejmodernější asistenční systémy včetně asistenta nouzového brzdění EBA a monitorování jízdního pruhu LGS, nemluvě o elektronickém ovládání tlumičů pružení MAN Comfort Drive Suspension (CDS). Zásluhou vyspělých technologií jde o opravdu výjimečný patrový autobus, který je dokonale vybaven pro cestování po Evropě. Kromě speciální výbavy má tento klubový NEOPLAN Skyliner i výkonnou a ekologickou pohonnou soustavu: šestiválcový common-railový motor o objemu 12,5 litru a výkonu 368 kW (500 k) je zárukou, že autobus hravě zvládne každou cestu. Motor je spřažen s automatizovanou převodovkou s topografickým tempomatem, což řidiči usnadňuje práci.

Fotbalový tým Benfica Lisabon se na nový a cenný přírůstek v sestavě může opravdu spolehnout: NEOPLAN Skyliner bude vždy oázou klidu – před zápasy i po nich.