Vany TGE v dresu FC Bayern

Dodávkové vozy

Vany TGE v dresu FC Bayern

Pravděpodobnou sestavu FC Bayern Mnichov před závěrečným utkáním Německého poháru zobrazuje jedenáct vozidel MAN TGE s čísly dresů hvězd na bocích a portréty hráčů na střeše. Kompozice vznikla před olympijským stadionem v Berlíně, na němž se 19. května ve finále Německého poháru setkali mnichovští šampioni s týmem Eintracht Frankfurt.

Vany jsou rozestaveny na ploše 20 x 40 metrů, přičemž zaujaly stejnou formaci jako fotbalisté na hřišti. Podívejme se na sestavu podrobněji: Sven Ulreich střeží bránu. Tak jako bezpečnost vozidel MAN TGE garantuje standardně dodávaný automatický asistent nouzového brzdění (EBA). Střední obránci Mats Hummels a Niklas Sulea však věřili, že proti Frankfurtu ho nebudou potřebovat. Jejich kolegové Joshua Kimmich a David Alaba musí mít neustále pod kontrolou prostor bočních čar – stejnou roli má i nový aktivní asistent jízdy v pruhu ve vanu TGE. Javi Martínez, James Rodríguez a Alcántara Thiago se starají o stabilitu ve středu pole, zatímco Thomas Müller a Franck Ribéry spolehlivě vytvářejí gólové šance Robertu Lewandowskému.

Originální nápad s vany v dresech fotbalistů FC Bayern vysvětlil Hartmut Sander, viceprezident pro firemní komunikaci ve společnosti MAN Truck & Bus: ,,Finále Poháru v Berlíně znamená pro německý fotbalový svět vždy opravdu mimořádnou událost. Pro nás v MAN je to zase ideální platforma pro další posílení image naší značky prostřednictvím kreativních podnětů a současně dostáváme do povědomí nejnovější produkt v rodině MAN, dodávkové vozidlo MAN TGE.“